g:Profiler: tööriist rikastatuse analüüsiks ja geeni ID konversiooniks- 17.05.2024, Tallinn - Kutsega

See töötuba tutvustab põhjalikult g:Profilerit - tööriista, mis on loodud funktsionaalse rikastamise analüüsi, geeni ID konversiooni ja ortoloogia kaardistamise jaoks ning ei eelda varasemaid teadmisi. See on suunatud peamiselt algajatele, rõhutades g:Profileri tõhusa kasutamise olulisust geenide kaardistamisel teadaolevatele funktsionaalsetele infoallikatele ja statistiliselt oluliste rikastatud terminite tuvastamisel.

• Aeg: 17.05.2024 9:00-12:00
  • Tüüp: Töötuba
  • Lektor: Uku Raudvere, BSc / Liis Kolberg, PhD

Põhiteemad:

• Rikastamisanalüüsi alused
  • Geeni ID konversioon
  • Ortoloogia kaardistamise mõistmine g:Profileriga
  • g:Profileri veebiliidese kasutamine
  • Programmeerimisega seotud interaktsioonide tutvustus g:Profileris.

Õpitulemused koolituse läbinule

• Mõistab rikastamisanalüüsi aluseid
  • Oskab kasutada g:Profilerit geeni ID konversiooniks ja ortoloogia kaardistamiseks
  • Tõlgendab g:Profileri analüüside tulemusi
  • Mõista ja rakendada g:Profileri veebi- ja programmeerimispõhist kasutust.